Майстер-клас  для педагогів старших груп на тему "Цікавий світ кольорових паличок Д.Кюізенера"

03.02.2022 13:09


18 січня 2022 року педагог молодшої групи Туркіна Віра Євгенівна в рамках атестаційного марафону провела майстер – клас для педагогів старших груп на тему: «Цікавий світ кольорових паличок Кюізенера». Під час вступної теоретичної частини Віра Євгенівна намагалася сформувати у педагогів  - учасників майстер - класу цілісне уявлення про ігрову інноваційну технологію «Кольорові палички Кюізенера».

       Під час практичної частини майстер - класу, яка пройшла у вигляді дидактичних ігор «Три подружки», «Виставка квітів», «Ліс», «Хто старший», «Хвойний ліс», «Дорослі і діти», «Жабеня», «Ходимо по сходах», «Ми з Тамарою ходимо парою», «Швидкий потяг», «Ваза для квітів», «Пересаджуємо кімнатні квіти», «Час» педагог активізувала пізнавальну активність учасників майстер – класу, підвищила рівень їх професійної компетенції в питаннях інтелектуального розвитку дітей дошкільного віку.

       Новація виявилась цікавою: ігри і вправи, які виконували педагоги з кольоровими паличками, надали змогу учасникам майстер – класу переконатися в тому, що для дітей – це унікальна ігрова методика, що сприяє ефективнішому засвоєнню елементарних математичних знань в світлі освітніх, виховних і розвивальних завдань.

      Віра Євгенівна майстер - клас провела цікаво, пізнавально, використовуючи яскравий наочний матеріал, ІКТ та власні напрацювання.

 

Галерея статті: