Майстер-клас "Латеральне  мислення  як  гра  уяви та  ідей  у  дітей  дошкільного  віку"

22.02.2022 11:46


         Одне з найважливіших завдань виховання маленької дитини – розвиток її розуму і мислення, формування розумових умінь і здібностей, які дозволять легко освоїти все нове. Саме тому 18 лютого 2022 року педагогом дошкільного навчального закладу №8 «Казка» Кобилінською Ларисою Анатоліївною був проведений майстер – клас на тему: «Латеральне мислення як гра уяви та ідей у дітей дошкільного віку», під час якого вихователь ознайомила педагогів з методикою використання методу «Шість капелюхів мислення де Боно», вчила визначати його переваги і недоліки.

       Під час практичної частини майстер – класу Лариса Анатоліївна познайомила педагогів з легендою про старого капелюшника, змоделювала заняття з розділу «Комунікативний розвиток особистості», під час якого учасники майстер – класу розглянули оповідання В.О. Сухомлинського «Лялька під дощем» з різних боків методу шести капелюхів. Лариса Анатоліївна намагалася навчити  педагогів краще зрозуміти особливості свого мислення, контролювати свої думки і співвідносити їх з поставленими завданнями.

      Присутні на заході консультанти Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кидюк Лариса Іванівна та Братищенко Ольга Василівна відмітили важливість даної теми в дошкільному закладі, зауважили на необхідності розвитку творчого, логічного і критичного мислення дошкільників, а також відмітили якість, різноманітність, оригінальність, сучасність, естетичність матеріалів майстер – класу.

Галерея статті: