"Авторська школа
для творчого педагога
 на  тему:
"Вплив ігрових технологій Золота Дьєниша 
на формування логіко - математичних здібностей дошкільників"

02.01.2018 13:49


Одне з  найважливіших  завдань виховання маленької дитини - розвиток її розуму, формування розумових умінь і здібностей, які дозволять легко освоїти новеСаме  тому  28.12.2017 р. на базі  дошкільного  навчального закладу №8 «Казка» відбулось міське методичне об’єднання «Авторська школа» для творчо працюючих педагогів. Практичний аспект впровадження новітніх технологій та програм став стрижневим питанням в ході роботи відвідувачів заходу. Присутні педагоги отримали теоретичні та практичні знання щодо використання логічних блоків Золтана Дьєнеша. Цьому сприяли  підготовлені  методичною службою ДНЗ №8 виставка методичних посібників та дидактичних ігор, консультація на тему: «Загальна характеристика роботи з логічними блоками З.Дьєнеша».  Як це відбувається на практиці, слухачі МО змогли простежити під час майстер – класу «Вплив ігрової технології логічних блоків З.Дьєнеша на формування логіко математичних здібностей дошкільників», який провела вихователь – методист Винушева Х.О. 

Христина Олегівна дала  загальну характеристику системі ігор та вправ, які спрямовані на розвиток логічного мислення,  надала методичні  рекомендації  щодо організації ігрової діяльності з блоками та познайомила з самими блоками Дьенеша та картками – символами, які використовуються в роботі з ними.  Учасникам методичного об’єднання були запропоновані ігри логіко – математичного спрямування з використанням логічних блоків та карток – схем до них, а саме: «Намисто для матусі», «Засели будиночок», «Побудуй дім», «Крокодил», «Ланцюжок» та інші.  

В ефективності використання логіних блоків З.Дьєнеша  всі присутні мали змогу переконатися під час перегляду відеоролика  інтегрованого заняття у І молодшій групі «Гарна хатка у курчатка».

Присутні відмітили якість, різноманітність, оригінальність, сучасність, естетичність створених посібників. Усі педагоги заходу наголосили на плідності та ефективності роботи методичного об’єднання.

Галерея статті: