Майстер - клас для педагогів міста "Використання нетрадиційних технік образотворчої діяльності, як засіб творчого розвитку дошкільників"

16.03.2020 11:30


             25 лютого на базі дошкільного навчального закладу №8 "Казка" відбувся майстер - клас на тему: "Використання нетрадиційних технік образотворчої діяльності  як засіб творчого розвитку дошкільників".
        Метою проведення заходу було: реалізація вимог Базового компонента дошкільної освіти, освітньої лінії "Дитина  у світі культури", удосконалення рівня теоретичної та практичної підготовки вихователів ДНЗ у розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку через застосування нетрадиційних технік малювання.
              Захід організувала і провела Мацкуляк Ольга Олександрівна, вихователь, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії". Під час майстер - класу "Сходинки творчості", Ольга Олександрівна, презентувала свій досвід роботи з використання нетрадиційних технік малювання на заняттях зображувальної діяльності з дітьми дошкільного віку. Учасники заходу мали змогу переглянути цікавий відеоролик з використання нетрадиційних технік малювання, а саме: малювання тичком, долонькою, дитячою ніжкою, пальчиком, пензликом для клею, зубною щіткою, зім,ятим папером, восковими олівцями, технікою набризкування, ниткографія, плямографія, тощо.
             Під час практичної роботи вихователі поринули у чарівний світ творчості і фантазії, створюючи незвичні композиції повітряною кулькою у техніці "Аврора Арт", малювали "об,ємною фарбою" та щіточкою у техніці забризкування. Справжня творча атмосфера, яка панувала під час майстер - класу викликала позитивні емоції у педагогів. Під час обговорення учасники заходу схвалили досвід роботи Ольги Олександрівни з даного питання як ефективний та перспективний і поділилися своїми враженнями. Такі заходи дають можливість підвищити педагогічну майстерність педагогів та сприяють обміну досвідом роботи з даного питання.
             

Галерея статті: