Квест - подорож  "Здоров’я - мудрих гонорар"

26.10.2020 14:00


Стало доброю традицією в дошкільному навчальному закладі №8 «Казка» проводити квести на свіжому повітрі. Методичний квест є однією із сучасних інтерактивних форм роботи з педагогічними працівниками, що сприяє підвищенню рівня професійної майстерності педагогів, дає можливість позмагатися у спритності, кмітливості, проявити творчі здібності, креативність.

Так, 21 жовтня 2020 року  соціальним педагогом Мороз Галиною Петрівною для педагогів закладу організовано та проведено квест – подорож «Здоров’я – мудрих гонорар», метою якого було: привернути увагу педагогів до збереження власного здоров’я як найвищої цінності життя; формувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя; залучити до обговорення  та висловлювання точки зору, аналізу ризику  порушення психічної рівноваги.

Педагоги закладу під час квесту, об’єднавшись у  4 команди і рухаючись за певним маршрутним листом, відвідали зупинки «Зрозумій мене», «Мелодія здоров’я», «Спортивна», «Здоровʼязберігаючі заповіді», «Народознавча», «Вітамінна», на яких шукали відповідали на поставлені запитання, виконували  цікаві завдання та збирали частинки «крилатих висловів» про здоров’я.

В ході квесту педагоги пройшли складні етапи, які дозволили спільно пережити емоційні сплески, та водночас психологічно зблизили учасників; інтелектуальні завдання сприяли розвитку  уваги, пам’яті, орієнтуванню у просторі, логічного, критичного  та творчого мислення. На останній зупинці, за результатами  квесту, команди отримали винагороду – смачні картопляні деруни, та мали змогу переглянути кумедну сценку «Деруни у кума» у виконанні учителів – логопедів і музичних керівників.

Педагоги емоційно та весело провели час, були задоволені та охоче ділилися своїми враженнями. Захід пройшов продуктивно, змістовно та цікаво.

 

Галерея статті: