Експрес - презентація "Розвивальні  ігри  В.Воскобовича"

27.10.2020 11:21


Розвиток інтелектуальних здібностей дітей дошкільного віку – одна із актуальних проблем сучасності. Дошкільники з розвиненим інтелектом швидше запам’ятовують матеріал, більш впевнені в своїх силах, легше адаптуються в нових обставинах, краще підготовлені до школи.

Використання розвиваючих ігор в педагогічному процесі дозволяє перебудувати освітню діяльність: перейти від звичайних занять з дітьми до ігрової діяльності, організованої дорослими або самостійною, знімає зайву дидактичність навчання, викликає інтерес у дітей, бажання займатися іграми. Серед авторських розвиваючих ігор особливо можна виділити групу інноваційних ігор, що впливають на розвиток інтелекту: «Казкові лабіринти гри В. Воскобовича».

22 жовтня 2020 року на базі дошкільного навчального закладу відбулась експрес – презентація для педагогів на тему: «Розвивальні ігри В.Воскобовича», яку підготувала і провела вихователь – методист Жесткова Олена Віталіївна.  Метою заходу було: познайомити педагогів  з розвивальними іграми В.В.Воскобовича та їх використання в різних видах роботи закладу дошкільної освіти; активізувати творчий потенціал педагогів через обмін думками і взаємозбагачення досвідом; підвищити професійну компетентність за допомогою інноваційної ігрової технології під час роботи з дошкільниками; створити атмосферу співпраці, співтворчості та позитивного настрою.

Олена Віталіївна підготувала інформаційне повідомлення із слайдовою презентацією «Казкові лабіринти гри В.Воскобовича», під час якої ознайомила присутніх з історією створення авторської технології та розповіла як можна застосовувати інновацію у різних формах роботи  в дошкільному закладі. Педагоги мали змогу переглянути відеоролик з практичного використання розвивальних ігор  В.Воскобовича компанії «Світ для дітей».

Під час практичної частини педагоги із задоволеннями грали не просто квадратами, трикутниками чи мотузочками, а й чарівними крижинками озера Айс, квадратом – трансформером, шнуром – витівником, чарівною кольоровою квіткою, мали змогу разом з казковими персонажами мандрувати на кораблику «Плюх – Плюх», познайомитись з чарівним «Геоконтом», подорожувати Фіолетовим лісом з Вороном Метром, Малюком Гео і веселою бджілкою Жужою.  

Педагоги закладу також мали змогу ознайомитись з методичною літературою, переглянути виставку  дидактичних посібників, розвивальних ігор за даною технологією та сенсорно – розвивальне середовище «Фіолетовий ліс».

Всі учасники заходу зробили висновок, що педагог, який уміло  і творчо впроваджує інноваційні технології в освітній процес отримає найважливіший результат – щасливих, розумних, творчих та успішних дітей.

Галерея статті: