Літературно – краєзнавча вікторина «Всім серцем любіть Україну свою»

16.07.2015 10:13

Людину можна порівняти з деревом. Адже вона так само не може жити без свого коріння – роду, до якого належить; Батьківщини – землі, що її живить; мови, що наповнює і тішить серце. Щоб стати справжнім українцем, треба не лише вивчати історію свого народу, пишатись і цінувати все, що ним створено, а й прагнути бути корисним для своєї держави.  Ці істини  добре розуміють педагоги дошкільного закладу «Казка».

27 листопада 2014 року в ДНЗ №8 вихователь-методист Разумова О.І. провела літературно-краєзнавчу вікторину «Всім серцем любіть Україну свою». Гра – вікторина спонукала вихователів перегорнути сторінки минулого і сучасного Батьківщини.  Запитання та завдання вікторини складені за тематичними блоками: «Мій рідний край», «Визначні місця України», «Поетичний слово грай», «Великі українці», «Віночок народних свят та традицій», «Із бабусиної скрині». У грі приймали участь дві команди: «Ромашки» та «Волошки». Педагоги із ентузіазмом змагалися за перемогу в грі, ерудовано обґрунтовуючи свої відповіді. Капітани команд проявили знання в конкурсі «Народознавчі хрестослови». В музичній вітальні  мелодійно лунала українська пісня у виконанні музичного керівника Тетяни Воротнюк . Про емоційний  піднесений настрій  учасників вказував їх одяг  із українською символікою.

Журі в складі трьох чоловік  визначили, що обидві команди вийшли переможницями, набравши  по 45 балів. Камандам  вручили заохочувальні призи – калачі.