Відкритий захід в старшій групі №9 «Ми – маленькі українці»

16.07.2015 11:45

Згідно річного  плану  в ДНЗ №8 «Казка» з 24 листопада  по 28 листопада  адміністрацією була здійснена тематична перевірка в старших групах – «Виховання інтересу до найближчого  соціального оточення, прилучення дітей до народних традицій, формування національної свідомості». Вихователь старшої  групи №9 Фоменко В.Л. підготувала та провела відкритий показ інтегрованого заняття.

Вікторія Леонідівна Фоменко на занятті «Ми маленькі українці» формувала знання дітей про Україну як велику суверенну державу; знайомила з вишивкою як одним із видів українського декоративно-прикладного мистецтва, орнаментами вишиванок, елементами українського національного одягу; навчала бачити спільне і відмінне в одязі хлопчиків і дівчаток; формувала шанобливе ставлення до традицій українського народу, зокрема до національного вбрання. Діти вправлялися в оздобленні одягу готовими елементами української вишивки. Цікаві вироби – оригінальні каблучки створили діти із полімерної глини. Педагоги також мали можливість залучитися до творчого процесу.

         Вихователі творчо підійшли до оформлення інтер’єру групи в національному стилі. Діти і вихователі були одягнені в український одяг. Дуже зворушливо звучала легенда про Україну з вуст дитини.