Осінній ярмарок в «Казці»

15.07.2015 10:42


Дошкільний навчальний заклад №8 «Казка» активно приєднався до благодійної акції «Україна –єдина країна» організованої фондом «Мирне небо». Акція тривала з 8 вересня по 12 вересня 2014 року. До акції долучилися всі працівники закладу, вихованці та їх батьки. Завдяки заходу були зібрані продукти харчування з довготривалим терміном зберігання, медикаменти, теплий одяг, білизну, засоби гігієни. Гроші збирали у прозорі скриньки працівники соціальної служби.

10 вересня  на спортивному майданчику прикрашеному українською символікою, квітами, різнокольоровими кульками був організований осінній ярмарок. Тут було все: від дарів осені до іграшок, від смачної випічки матусь до виробів виготовленими власноруч. Товар був різноманітний на смаки самих вибагливих покупців. Батьки з дітьми з інтересом переходили  від столика до столика, де їм люб’язно пропонували товар продавці. А ціни приємно дивували всіх покупців. В ролі продавців були батьки з вихователями. Всі виручені гроші ( 3 тисячі 175 гривень) за ярмарок діти з батьками опустили в прозорі скриньки.

Всі кошти – більше п’яти тисяч гривень та зібрані речі, продукти харчування, медикаменти 12 вересня передані координатором  в благодійний фонд «Мирне небо».

Працівники закладу вважають, що такі акції виховують у всіх нас почуття патріотизму, милосердя, гідності; єднає і дорослих і малих в спільній діяльності на благо єдиної України.

Галерея статті: