Розвага 

"Козаком не легко стати, треба добре працювати"


17.10.2018 17:10


Особливим святом для нашого народу, для славного лицарства запорізького була Покрова Пресвятої Богородиці, яке святкувалося 14 жовтня.. Наші козаки вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею та покровителькою.

         Саме з метою виховання патріотичних почуттів, зацікавленості дітей до минулого свого народу, правильного ставлення до своєї історії 17 жовтня 2018р. в дошкільному навчальному закладі № 8 «Казка» відбулася розвага для старших груп «Козаком не просто стати, треба добре працювати» під час якої діти  ознайомилися  ще з однією сторінкою історії славного українського козацтва..

                Вихованці старших груп читали вірші про козаків,  неньку Україну. А веселі та завзяті козачата затанцювали для всіх присутніх заводний гопак. Не обійшлося на святі і без героя. До дітей завітав казковий герой Котигорошко, та попросив  маленьких козачат про допомогу. Щоб допомогли врятувати його сестру Калину від лихого Змія. Діти з задоволенням відгукнулися на прохання Котигорошко. Та спільними зусиллями вони визволили дівчину Калину з полону. З великим захопленням  всі присутні на святі спостерігали, як майбутні захисники Вітчизни вміло  «осідлали коня», «купалися в озері». Проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість, бойовий дух, товариськість, згуртованість, вміння відчувати плече друга, співали задушевні українські пісні.

         Це свято не залишило нікого байдужим. Діти проявили свої акторські здібності і таланти, які кожного дня відкривають та розвивають у вихованців музичні керівники закладу.   Адже які б зміни не відбулися у нашій країні, ми завжди будемо виховувати дух патріотизму, мужність, любов до Батьківщини, повагу до українських традицій.

 

 

Галерея статті: