Святкування Дня Державного прапора та Дня Незалежності України

28.08.2019 11:34


                                                                           Щоб стелилася доля наша рушниками,

                                                               Щоб колосилися поля житами.

                                                             Казала кожна у садку дитина:

                                                                                                                              «З днем народження, моя Україно!»

 

            Є свята, які зіткані з добра і любові до нашої рідної України, які висловлюють дух народу, символізують його минуле, сьогодення і майбуття. До їх числа, безсумнівно, відносяться День Державного прапора і День Незалежності України, які  щорічно відзначаються в дошкільному навчальному закладі №8 «Казка»  наприкінці серпня.

            З цієї нагоди, протягом тижня, для дітей всіх вікових груп були проведені цікаві та змістовні заходи: тематичні  екскурсії до краєзнавчого музею, пам’ятника Т.Г.Шевченка, Меморіального комплексу;  години українознавства на тему: «Прапор нашої країни має колір жовто – синій»; поетичний конкурс виразного читання віршів про Україну – для дітей середнього та старшого  дошкільного віку; виставка творчих робіт дітей молодших груп і їх батьків «Прапор наш, як літо, в сонці майорить – по долині жито, по горі блакить; діти старших груп разом з вихователями підготували виставку під відкритим небом «Рушник вишиваний – як долі доріжка, тут квіти багряні й матусі усмішка».

            23 серпня, на святково вбраному майданчику, для дітей всіх вікових груп  відбулося свято «Хай в серці кожної дитини  живе любов до України». Урочистість, піднесеність та колорит барвистого літа доповнив веселий настрій учасників свята. Під час заходу діти читали вірші про Україну, дізнавались інформацію про символи нашої Держави, відгадували загадки. Маленькі артисти в українських національних костюмах знайомили глядачів з національною символікою, традиціями, співали пісні про Україну, танцювали запальні таночки. Козак Василь та козачка Оксана, які завітали на свято, провели з дошкільниками веселі цікаві ігри: «Напої коня», «Звари кашу», «Хто швидше» та запросили всіх дітей до веселого хороводу. Це був емоційний заряд позитивних емоцій всіх присутніх. Кожен відчув себе справжнім артистом, хоч і маленьким та патріотом своєї держави. Свято видалось радісним, натхненним, з глибоким відчуттям патріотизму до рідної Батьківщини. У серці з Україною були і будемо назавжди великі і малі!

 

 

 

Галерея статті: