На базі ДНЗ № 8 «Казка» у рамках Всеукраїнського експерименту «Дидактико-методичне забезпечення дошкільного навчального закладу» відбулося засідання обласної творчої групи


29.03.2016 10:00


15 березня на базі ДНЗ № 8 «Казка» у рамках Всеукраїнського експерименту «Дидактико-методичне забезпечення дошкільного навчального закладу» відбулося засідання обласної творчої групи.
На заході були присутні учасники Всеукраїнського експерименту від дошкільних навчальних закладів Миколаївської області. 
Відкрила засідання методист лабораторії методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського інституту післядипломної педагогічної освіти МОІППО Вареник Тетяна Іванівна.
З вітальним словом виступила директор комунальної установи «Консалтингово-методичного освітнього центру» Южноукраїнської міської ради Маленька Л.М.   
У ході засідання учасники експерименту мали можливість познайомитися з досвідом роботи дошкільного навчального закладу № 8 «Казка» та переглянути:
- відеофільм «Візитка дошкільного навчального закладу» (завідувач ДНЗ №8 «Казка» Припутень Н.А.) ;
- інтегроване заняття в старшій групі «Подорож до Мудрої Сови» (вихователь старшої групи № 3 – Лабунська О. В.). ;
- презентацію «Системи роботи з розвитку дитячої творчості в межах навчально-виховного процесу дошкільного навчального закладу (вихователі–методисти Жесткова О.В., Разумова О.І.);
- презентацію «Хід експериментальної роботи з проблеми «Дидактико-методична система роботи з розвитку дитячої творчості в межах навчально-виховного процесу» (практичний–психолог Мінєєва І.М.).
- взяли активну участь у «Круглому столі» з питання «Створення дидактико–методичної системи роботи з розвитку дитячої творчості в межах навчально–виховного процесу дошкільного навчального закладу (Вареник Тетяна Іванівна – методист лабораторії методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського інституту післядипломної педагогічної освіти).
Учасники експерименту познайомилися з виставкою дидактичних ігор логіко-математичного спрямування, відвідали експериментальну і контрольну групи. Оглянули розвивальне предметно-ігрове середовище та ігрові осередки закладу.
Гості схвалили роботу педагогічного колективу ДНЗ № 8 «Казка», як ефективну та результативну.

Галерея статті: