Олімпійський тиждень у "Казці"

13.09.2017 9:41


З метою пропаганди здорового способу життя з 07.09 по 14.09.2017 року в дошкільному навчальному закладі №8 «Казка» проведено Олімпійський тиждень до Дня фізичної культури і спорту.

Інструктори з фізичної культури Омельченко Т.М та Полякова Т.М. спланували свою роботу так, що кожен день був заповнений цікавими заходами, спрямованими на формування у дітей дошкільного віку уявлень про здоровий спосіб життя. 8 вересня був проведений забіг дітей середнього та старшого дошкільного віку разом з вихователями та  інструкторами з фізичної культури. Допомогли маленьким олімпійцям подолати  перешкоди та впоратися із завданнями спортивні вміння та навички, отримані на заняттях з фізичної культури.

Завершився тиждень спортивною розвагою на тему: «Бігаємо, стрибаємо, про здоров’я дбаємо» для дітей старшого дошкільного віку. Під музичний супровід діти із задоволенням виконували різноманітні загально розвиваючі вправи. Діти мали змогу ознайомитися з такими видами спорту як футбол, баскетбол, волейбол. Під час таких естафет як «Веселі м’ячики», «Дострибай до конуса», «Ми -  веселі дошкільнята», «Попади в ціль» дошкільники продемонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь. Діти  емоційно та жваво реагували на кожне  із завдань  та активно виконували їх.

Чимало задоволення, радості, гарного настрою, здоров’я та бадьорості отримали дошкільнята в ці прекрасні незабутні дні.

Галерея статті: