Місячник  «Увага! Діти на дорозі!»

 в дошкільному навчальному закладі №8 «Казка»


09.10.2017 10:41


Безпека дитини – одна з найважливіших турбот і тривог батьків та педагогів, тому змалечку педагоги закладу навчають  дошкільників основам безпечної поведінки на вулицях міста.

         Щороку в дошкільному навчальному закладі № 8 «Казка»  проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!» В рамках даного місячника в усіх вікових групах пройшли різноманітні заходи, а саме: заняття, бесіди, розваги, ігри, які були спрямовані на розширення і закріплення знань дітей про необхідність виконання правил безпечної поведінки на дорозі. Проте, найяскравішими стали святково – розважальні заходи.

      Так,  15.09.2017р. було проведено музичними керівниками Бєлявцевою К.М. та Воротнюк Т.С.  розвагу на тему: «Дорожня абетка». Діти разом з вихователями потрапили до великого і галасливого міста, де вони зустріли доброго Регулювальника, який наголосив дітям про необхідність дотримання правил дорожнього руху  та запропонував практично закріпити набуті знання з даного питання у грі. На святі діти співали пісні, читали вірші на дорожню тематику, брали  активну учать в таких веселих іграх як « Я - не Я», «Збери дорожні знаки з частин», «Кольорові автомобілі».  Свято відбулося на високому рівні та подарувало дітям багато вражень та веселих моментів.

        28 вересня інструкторами з фізкультури Омельченко Т.М. та Поляковою Т.М. була проведена спортивна розвага для дітей на тему: «Дитячий дорожній патруль».  На свято до дітей завітав чарівний Світлофор, який разом з дітьми пригадав правила дорожнього руху. У ході заходу діти поділилися на команди, яким довелося змагатися у веселих естафетах: «Не грай м’ячем біля дороги», «Кольорові м’ячики», «Розклади і збери кубики». Свято подарувало дітям багато позитивних вражень та емоцій.

 

 

 

Галерея статті: