День туризму у «Казці»09.10.2017 11:00


В кожної людини на Землі є своя маленька  батьківщина – це та частинка рідного краю, де вона народилася і виросла, де живуть її батьки. Кожна сучасна цивілізована людина повинна знати історію свого краю, міста,свого народу. Тому одним із найважливіших завдань, яке вирішує педагогічний колектив дошкільного навчального закладу № 8 «Казка» - ознайомлення дошкільників з рідним краєм. Перш ніж дитина пізнає дорослий світ, вона має пізнати, полюбити близьке, рідне, відчути себе його невід’ємною частиною. Виховання любові до Батьківщини, її природи, рідної мови, культури народу, духовне збагачення дітей здійснюється через організацію краєзнавчої - туристичної роботи.

         Туризм приваблює дітей не тільки пізнавальною діяльністю, він безцінний засіб фізичного виховання й активного відпочинку на природі. У туристичних походах діти загартовують свій організм, зміцнюють здоров’я, розвивають витривалість, силу та здобувають вміння орієнтуватись на місцевості. Туризм дарує дітям досвід взаємодії з однолітками та природою, власних маленьких відкриттів, учить помічати нове в знайомому, радіти красі довкілля.

         6 жовтня діти старших груп разом з інструкторами з фізкультури Омельченко Т.М. та Поляковою Т.М. під веселу речівку вирушили у туристичний похід на берег річки Південний Буг, долаючи природні перешкоди. Всі вони ретельно підготувалися: мали зручний спортивний одяг та взуття, рюкзаки, головні убори. Діти повторили правила поведінки в довкіллі. Цікавими були ігри, такі як: «Злови м’яч», «Ми веселі дошкільнята», «У ведмедя у бору», які були спрямовані на розвиток фізичних якостей дітей, таких як витривалість, силу, швидкість. На галявині діти вправлялися у спритності та швидкості під час спортивних естафет: «Склади рюкзак», «Здолай перешкоду», «Естафета із прапорцями». В кінці походу діти, розстеливши килимки, відпочили – попили гарячий чай, їли печиво, булочки, вели невимушені бесіди, ділилися своїми враженнями про похід з товаришами. Бадьорі та сповнені позитивних емоцій, діти й дорослі повернулися в дитячий садок.

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Галерея статті: