Новий рік у " Казці"

02.01.2018 15:17


Святкування Нового року поєднує в собі найрідніші почуття миру, любові і взаєморозуміння. Це свято асоціюється з новими починаннями, здійсненням заповітних бажань. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти з нетерпінням очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

З 18 по 27 грудня 2017 року в дошкільному навчальному закладі №8 «Казка»  відбулися святкові Новорічні ранки. Музична зала перетворилася на чудову казкову країну з білосніжними наметами  снігу, мереживом сніжинок на вікнах, чарівним зоряним небом та таємничою хатинкою із теплим каміном, яскравими подарунками і звичайно красунею – ялинкою. Цікаво продумані сценарії,  музичний супровід створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій дітям і дорослим.

На свято були запрошені батьки, які активно підтримували малечу бурними оплесками. Діти у чудових новорічних костюмах співали пісні, водили хороводи біля  ялинки разом з Дідом Морозом та Снігуронькою.

Поздоровлення, запальні таночки, веселі пісні, новорічні побажання, дзвінкий дитячий сміх лунали протягом всього святкового тижня.

Усі діти отримали солодкі подарунки від Діда Мороза. Маємо надію, що Новий рік жовтої собаки стане для нас добрим і щасливим.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Галерея статті: