Вистава "Коза - Дереза"

15.04.2019 12:54


З метою виховання дошкільників на кращих зразках національної культури, забезпечення їх активної участі у гуртках  художньо – естетичного напрямку, виявлення та підтримки талантів і обдарувань 12 квітня 2019 року у дошкільному навчальному закладі №8 «Казка» відбулося свято юних талантів.

Звітня вистава керівників гуртків і їх вихованців - визначна подія в дошкільному закладі. Юні обдарування відчувають себе справжніми артистами. Це захід, де маленькі учасники  виступають  пліч-о-пліч  зі  своїми  старшими та досвідченими  друзями.

Керівники гуртків  Кареєва І.В. («Казка на долоньці»), Багмет Т.С. («Дивосвіт»),  Бершадська О.А. («Flavers») підготували  прем’єру драматизації української народної казки «Коза - Дереза» в сучасному виконанні.   Сама творча атмосфера зустрічі, яскраво оформлена зала, гарно підібрані костюми казкових персонажів, спільна робота дітей і дорослих – все це  дало  змогу якнайкраще розкрити таланти і здібності дітей, а гостям  уявити  себе  на  справжній  виставі.

Глядачами  були діти   логопедичних груп та батьки героїв, яких ми запросили для того, щоб вони бачили розвиток своїх дітей: як вони говорять, вільно почува­ються в колективі, на сцені, швид­ше звикають до однолітків та до­рослих, вміють перевтілюватися в образ свого героя, передають  його  характер  та  поведінку.

 Ірина Василівна і Тетяна Сергіївна в постановці уміло здійснили підбір музичного репертуару:  сучасної музики та фольклору, навчили малих  акторів імітувати героїв казки, використовуючи різні засоби виразності: міміку, жести і рухи. Багато позитивних емоцій подарували  веселі, запальні таночки самих маленьких учасників казки - вихованців молодших груп  хореографічного  гуртка, під керівництвом Олени Айдинівни.

Діти - актори майстерно розкривали характери  і перевтілювалися в героїв. Незабутньо зіграли ролі:  баби -  Шабаранська Марта, діда – Серьогін Артем, внучки – Чорнобай Софія. Артистична, виразна, хитра Коза – Дереза у виконанні Шабатури Аріни зачарувала всіх. Також дуже переконливим був вовк – роль зіграв вихованець старшої групи Лєшта Кіріл. Вихованці отримали велике задоволення, радість від емоційної співпраці і співпереживання. Та маленькі актори не тільки співали і танцювали, але й грали  на  музичних  інструментах.

Прем'єра казки вдалася. Усі  присутні щедро нагороджували артистів гучними оплесками та щиро дякували за гарну організацію та подаровані хвилини  піднесеного  настрою. Творчий звіт у черговий раз засвідчив, що в дошкільному навчальному закладі виховуються обдаровані діти і працюють талановиті педагоги. 

Галерея статті: