День сім`ї у Казці

16.05.2019 15:32


Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Для того, щоб звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї, Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 року було встановлено Міжнародний день сім’ї, який відзначається щорічно 15 травня.  

В нашому дошкільному навчальному закладі до дня сім’ї провели цікаві заходи: відкриті заняття для батьків, батьківські збори у формі круглого столу на тему: «Місток порозуміння», брейн-ринг на тему: «Психологічна готовність дитини до школи», фотовиставку «Мама + Тато + Я = Любов».

Хочеться побажати, щоб у всіх  сім’ях було все гаразд, щоб завжди всі були здорові, миру і спокою. Нехай у всіх родинах завжди живуть любов, терпіння й повага!

 

Галерея статті: