Хай буде дитинство щасливе моє і усіх дітей світу

03.06.2019 14:47


31 травня 2019 року в Дошкільному навчальному закладі «Казка» пройшли різноманітні пізнавальні та розважальні заходи, присвячені Дню захисту дітей.

Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Веселими іграми, танцями, хороводами та піснями зустрічав садочок «Казка» цей день. Музичні керівники разом з вихователями груп підготували цікаве свято «Подорож у країну дитинства», де кожна дитина могла продемонструвати свої вміння, знання, наполегливість та спритність. У гості до дітей завітали Літо та казковий Вовк, які пограли з дітьми в гру «Сонечко і дощик», «Передай м’яч», «Хто скоріше», «З якої казки» та інші. Всі разом дружно змагалися, співали пісні, танцювали запальні таночки, проявляли свою творчість та винахідливість, допомагали один одному долати перешкоди. Під час свята була дружня, доброзичлива атмосфера, багато сміху та веселощів.

З дітьми груп компенсуючого типу фізичні інструктори підготували та провели спортивну розвагу «Здрастуй, літо!». До розваги увійшли ігри-естафети, гімнастично-ритмічні вправи, ігри-плутаниці, музичні ігри. Діти були у піднесеному настрої, із задоволенням виконували запропоновані завдання.

Не забули педагоги закладу й про найменших вихованців садочка. До дітей І молодших груп завітали Літо та казкові герої – Фея Вінкс, Бджілка та Вовчик, які привітали їх зі святом, поводили хороводи та пограли в цікаві музичні ігри.

З дітьми логопедичних груп начальником Южноукраїнського міського відділу ДРАЦС ГТУЮ у Миколаївській області Наталею Нагорною було проведено ігрове заняття на тему «Твій перший документ, малюк», у ході якого вихованці найменували казкового героя Кузьму Петровича, видали йому свідоцтво про народження, а також отримали у подарунок чудові іграшки.

Цікавою та незвичною формою роботи в цей день була організація творчої лабораторії «Барви літа» (художня-продуктивна діяльність на свіжому повітрі) для дітей ІІ молодших груп, керівниками якої були педагоги закладу Мацкуляк О.О., Дудар О.Б., Педюра С.Ю. Під час занять кожна дитина могла спробувати себе у різноманітних творчих техніках, розвинула творчу уяву, фантазію, креативне мислення. Результатом такого підходу було створення яскравих бджілок, метеликів, незвичайних квітів.

Діти залишилися дуже задоволені. Такі заходи не лише приносять величезне задоволення дітям, а й сприяють розвитку пізнавальної активності, творчості та співпраці в колективі. 

Галерея статті: