Свято Івана Купала

05.07.2019 11:53


Свято Купала є одним із найдавніших і найбільш улюблених у народі. Це час літнього протистояння Сонця, коли настають найкоротші ночі та найдовші дні, а за народним повір’ям квіти і трави набирають найбільшої сили.

Стародавнє та магічне свято Івана Купала у дошкільному навчальному закладі №8 «Казка» звикли відзначати кожного року. І кожного року дітлахи та їхні вихователі плетуть купальські віночки, одягають вишиванки, водять хороводи, грають в веселі ігри.

Основні завдання подібних розваг народознавчого характеру, хоч і втілюються різними способами, та зажди мають одну мету – збагатити знання дітей про звичаї та традиції українського народу, адже Івана Купала можуть святкувати не тільки дорослі, але й діти.

Тому, напередодні Купальського свята на базі ДНЗ №8 «Казка» була організована та проведена розвага «Ой на Івана, та й на Купала» разом з вихованцями.        
         В гості до малят завітали Лісова Мавка та Лісовичок, які повідали дітям історію та традиції святкування цього свята, разом з дівчатами плели та пускали віночки на воду, прикрашали стрічками Марену, разом з хлопцями збирали хмиз для багаття, весело перестрибували через імпровізоване багаття, шукали цвіт папороті.

На святі Івана Купала, розважаючись, граючись, співаючи і танцюючи, разом показали, що ми – справжні українці, які шануємо звичаї свого народу і маємо добрі серця і чисті душі.

 

 

Галерея статті: