Олімпійський тиждень 2019

19.09.2019 9:05


Всім відомо, що кращим другом для дітей був і залишається спорт. З метою пропаганди здорового способу життя з 09.09.2019 по 13.09.2019 року в дошкільному навчальному закладі №8 «Казка» пройшов Олімпійський тиждень під девізом: «Здорові діти – майбутнє України!».

Робота інструкторів з фізичної культури Полякової Т.М., Іпатенко О.В., музичного керівника Піть І.С. та педагогів закладу була спрямована на збереження, зміцнення та примноження здоров'я, пропагування здорового способу життя. Адміністрацією та інструкторами з фізичної культури закладу було розроблено план проведення фізкультурно-спортивних і виховних заходів.

Олімпійський тиждень розпочався із спортивних естафет, під час яких інструктори з фізкультури виховували у дітей почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги, формували фізичні якості: спритність, уважність, швидкість, витривалість.

У середу, 11 вересня,  цікаво та змістовно пройшов День бігуна для дітей старшого дошкільного віку, їх батьків та вихователів.  Інструктори з фізичної культури допомогли маленьким олімпійцям подолати перешкоди та впоратися із завданнями за допомогою спортивних вмінь та навичок, отриманих на заняттях з фізичної культури. Діти і дорослі отримали чимало задоволення, радості, гарного настрою, здоров’я та бадьорості.

Четвертий день тижня був присвячений різним видам спорту. Діти середніх і старших груп із задоволенням продемонстрували свої вміння грати у футбол, баскетбол, волейбол.

П’ятий день Олімпійського тижня дітям старших груп №№ 11,14,22  запам’ятається на довго. Старші дошкільники мали змогу зустрітися з   випускниками нашого садочку Зруйнованим Михайлом, Михайловим Олексієм, які відвідують секцію боксу і мають багато нагород. Хлопці – боксери продемонстрували дошкільникам деякі елементи боксу.

Із азартом  та завзяттям відбулась спортивна розвага    «Юні олімпійці!». У веселих естафетах «Прокоти м’яч», «Веселі стрибунці», «Перенеси м’яч», «Попади в ціль» завзято боролися команди трьох старших груп. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь, за що були нагороджені медалями.

І діти, і дорослі отримали задоволення та заряд бадьорості, прагнення займатися спортом.

 

Галерея статті: