Святкова музично - пізнавальна розвага до Всесвітнього дня шоколаду

13.07.2020 14:21


10 липня 2020 року на ігровому майданчику ДНЗ №8 «Казка» було проведено дитяче свято «Шоколадна мозаїка» із театралізованим наповненням для дітей дошкільного віку із багатодітних сімей, внутрішньо переміщених, малозабезпечених сімей, яке підготувала і провела соціальний педагог Мороз Г.П.

У зв’язку із проведенням карантинних заходів та обмеженням скупченості людей, батьків дітей  на свято не запрошували, тому, разом з вихованцями у заході брали участь їх вихователі, музичні керівники, інструктор з фізкультури, соціальний педагог, вихователі – методисти.

По сімейному тепло, у дружньому колі, з плиткою смачного, запашного шоколаду діти ділилися своїми цікавими історіями про улюблені ласощі. Галина Петрівна розповіла дітям про історію появи шоколаду, його корисні властивості. Потім діти відправились у захоплюючу віртуальну подорож країнами, тісно пов’язаними з виробництвом шоколаду. А ще взяли активну участь у конкурсі «Ласунчик», вікторині «Літературна шоколадниця» та бесіді – дослідженні «Коли потрібен шоколад?». Разом з Карлсоном малята із задоволенням грали в ігри «Фантики», «Де використовують шоколад?» і виготовляли шоколадне печиво для його друзів.

Соціальний педагог дошкільного закладу, волонтер товариства Червоного хреста Мороз Галина Петрівна об’єднала дитячий колектив і колектив дорослих, сприяла формуванню  у дітей комунікативних навичок, створила доброзичливу психологічну атмосферу взаємодії, радості, веселого настрою та гарних спогадів про свято.

Дошкільнята залишилися дуже задоволені. Такі заходи не лише приносять величезне задоволення дітям, а й сприяють розвитку пізнавальної активності, творчості та співпраці в колективі.

 

 

 

Галерея статті: