День друзів у "Казці"

31.07.2020 16:24


«У садочку друзів маю, з ними дружно завжди граю!»

Земля в барвистому суцвітті

У часі й просторі летить.

Ти не один живеш на світі

Один би ти не зміг  прожити!

 

            Дружба  - це цінність в житті кожної людини з самого раннього віку. Дружба  є перше відкриття світу поза сім’єю. Дружба по  праву вважається одним з найбільш важливих і необхідних почуттів для будь – якої людини, а тим більше дитини. Щоб нагадати людству про важливість друзів, навчити цінувати вірність і підтримку, яку нам надають ці люди, і було створено тепле свято – День друзів!

Чудовий літній день! Скільки  дружніх і радісних облич навколо! Та воно й не диво – це ж діти дошкільного навчального закладу №8 «Казка» святкують День дружби!  В цей день були проведені  різноманітні заходи: бесіди та розучування приказок та прислів’їв  про дружбу, читання художньої літератури та обігравання проблемних ситуацій з метою формування у дітей толерантного ставлення до дорослих, ровесників та прагнення налагоджувати дружні взаємовідносини.

Завдяки  насиченій програмі  діти мали змогу  пограти в цікаві ігри  «Віночок дружби», «Хоровод дружби», «Ми веселі діти», «Місто дружби» та взяти участь у веселих естафетах «Сонечко сміється – дружно нам живеться», «Кольорові долоньки дружби», «Допоможи другу».

Згуртуванню дітей на кожній групі сприяло виконання творчої колективної роботи «Якщо друг у тебе є – життя радісним стає!». Дошкільнята разом з вихователями виготовили яскраві колажі,  на яких висловили свої  найкращі дружні почуття та довели, що з друзями весело не лише гратися разом, а й працювати, виконувати  різноманітні завдання.

В День друзів ми вітаємо всіх! Не забудьте привітати ваших друзів! Бажаємо Вам всіх благ і нехай Ваша дружба ніколи не зникне! Зі святом Вас, друзі!

 

 

Галерея статті: