Туристичний  похід "Стежинками рідного краю"

13.10.2021 16:44


В кожної людини на Землі є своя маленька  батьківщина – це та частинка рідного краю, де вона народилася і виросла, де живуть її батьки. Кожна сучасна цивілізована людина повинна знати історію свого краю, міста, свого народу. Тому одним із найважливіших завдань, яке вирішує педагогічний колектив дошкільного навчального закладу № 8 «Казка» - ознайомлення дошкільників з рідним краєм. Перш ніж дитина пізнає дорослий світ, вона має пізнати, полюбити близьке, рідне, відчути себе його невід’ємною частиною. Виховання любові до Батьківщини, її природи, рідної мови, культури народу, духовне збагачення дітей здійснюється через організацію краєзнавчої - туристичної роботи.

         Туризм приваблює дітей не тільки пізнавальною діяльністю, він безцінний засіб фізичного виховання й активного відпочинку на природі. У туристичних походах діти загартовують свій організм, зміцнюють здоров’я, розвивають витривалість, силу та здобувають вміння орієнтуватись на місцевості. Туризм дарує дітям досвід взаємодії з однолітками та природою, власних маленьких відкриттів, учить помічати нове в знайомому, радіти красі довкілля.

       8 жовтня діти старших груп  №№ 8,14,15 разом з інструкторами з фізкультури  Поляковою Т.М.,  Куньовою О.М.  і   музичним   керівником  Піть І.С. під веселу речівку вирушили у туристичний похід (територією дошкільного закладу), долаючи природні перешкоди. Всі вони ретельно підготувалися: мали зручний спортивний одяг та взуття, рюкзаки, головні убори. Діти повторили правила поведінки в довкіллі. Цікавими були ігри «Сопілочка», «Слідопити», «Ми веселі дошкільнята», які спрямовані на розвиток уваги, витривалості, уміння орієнтуватися на місцевості. На галявині діти зустріли лісовичка та отримали від нього цікаві завдання. Дошкільнята вправлялися у спритності та швидкості під час спортивних естафет: «Склади рюкзак», «Хто швидше», «З купинки на купинку» та заспівали з музичним керівником веселу пісню.

На останній зупинці всіх чекав справжній туристичний відпочинок. Діти смакували домашніми бутербродами, печивом та іншими ласощами, вели невимушені бесіди, ділилися своїми враженнями про похід з товаришами. Бадьорі та сповнені позитивних емоцій, дошкільнята повернулися до своїх груп.

     

 

Галерея статті: