Дії  задля  поліпшення  апетиту  дитини


23.02.2021 20:01


·          Музика, яка подобається дітям. Це сприяє підвищенню апетиту, задає  певний ритм рухів.

·      Варто стежити за температурним режимом. У приміщенні, де їдять дошкільники, не має бути душно, адже це різко знижує апетит.

·    Не варто садити дитину під час приймання їжі спиною до дверей, тому що таке розташування в просторі призводить до появи тривожності та зменшує апетит. Потреба в безпеці є базовою і від її задоволення залежить загальне самопочуття дитини і зокрема бажання їсти.

·     Не можна об᾽єднувати за одним столом малят, які зазвичай граються разом, щоб вони не відволікали один одного від  процесу харчування.

·   Не можна примушувати дитину сидіти за столом в очікуванні їжі – це її швидко втомлює та негативно позначається на процесі вживання їжі.

·   Під час годування дошкільників слід уникати негативних емоцій та неприємних розмов між працівниками дитячого садка та з батьками.

·    Не варто сварити дитину перед та під час прийому їжі, адже атмосфера впродовж вживання їжі має бути спокійною та приємною.

·   Не можна виправляти помилки дитини в грубій та різкій формі. Це негативно відображається на апетиті дошкільника і його ставленні до процесу харчування.